x
pl
en
signal Prawdziwy pokój ucieczki, prawdziwe przeżycie z gry. Nowa generacja gier ucieczkowych jest już dostępna z bezpieczeństwa Twojego domu!
Jesteś właścicielem pokoju do ucieczki? Spraw, żeby można było w to grać online! Zdobądź Remote Escape Room za darmo!

Pokoje do zdalnej ucieczki (Remote Escape Rooms)

Do twojego domu wkracza nowa generacja pomieszczeń ewakuacyjnych. Wypróbuj nowe pokoje ucieczkowe online!
Pokoje ucieczkowe online oferują możliwość wypróbowania nowej generacji gier ucieczkowych - bez wychodzenia z domu. Remote Escape Room to bezkompromisowe przeżycie z pokojami ucieczki dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Dołącz do gry online, a już znajdziesz się w wybranym przez siebie prawdziwym pokoju ucieczki. Możesz odkryć pokój ucieczki za pomocą kamery internetowej mistrza gry, zobaczysz dokładnie to samo, co on. Ponieważ grasz w fizycznie istniejącym pokoju ucieczki, doświadczenie jest również prawdziwe. Będziesz potrzebował dobrego zespołu, którego członkowie dołączą do gry online i będą pracować razem, aby rozwiązać zagadki pokoju ucieczki. Od tego momentu, zadanie jest takie samo jak w "tradycyjnym" pokoju ucieczki: znaleźć wskazówki i połączenia między nimi, aby wydostać się skutecznie!
Rozpocznij przygodę i wybierz z 161 dostępnych online pomieszczeń ewakuacyjnych!
Pozwólcie mi sprawdzić pokoje do ucieczki!

Pokój do zdalnej ucieczki

Remote Escape Room zapewnia połączenie online pomiędzy graczami i mistrzem gry, który znajduje się w prawdziwym pokoju ucieczki. Działa podobnie do połączenia wideokonferencyjnego, ale tylko jeden z uczestników, mistrz gry, jest fizycznie obecny w prawdziwym pokoju ucieczki. Wszyscy gracze dołączają do gry z dowolnego miejsca na świecie, aby wziąć udział w przygodzie. To rozwiązanie nie tylko zapewnia graczom 100% bezpieczeństwa w czasie epidemii, ale także pozwala odległym członkom zespołu na wspólną zabawę w gry ucieczkowe.

Czego potrzebujesz, aby grać w tę grę online?

Do gry potrzebne jest przede wszystkim dobre połączenie z Internetem, a także urządzenie z kamerą i mikrofonem (może to być PC, laptop, tablet lub smartfon).
  • Gra zostanie aktywowana przez mistrza gry na około 10 minut przed jej rozpoczęciem, po czym można się zalogować
  • Najlepiej użyć zestawu słuchawkowego, abyś ty i twoi koledzy z drużyny nie byli rozproszeni przez zewnętrzne dźwięki
  • Gra może być również odtwarzana przez telefon, ale komputer PC lub laptop zapewnia lepsze wrażenia dzięki większemu ekranowi
  • Jeśli masz w domu kilka rodzajów Internetu (wifi / 4g / kabel), upewnij się, że korzystasz z najlepszej jakości dla gry, ponieważ strumieniowe przesyłanie oznacza dużo ruchu danych

Pytania i odpowiedzi

Czy wszystkie pokoje ewakuacyjne są dostępne online?
Nie, nie są. Ponieważ jest to niedawno opracowana nowość, te pomieszczenia ewakuacyjne, które już wprowadziły tę innowację, zostaną oznakowane. Albo można je wszystkie znaleźć pod https://www.everyescaperoom.com/remote-escape-rooms strona.
Ile osób może grać w tę grę?
Tak jak w prawdziwych grach ucieczkowych, zależy to od konkretnego pomieszczenia. Z naszego doświadczenia wynika, że idealna liczba graczy to gdzieś około 4-5 osób.
Czy więcej osób może grać na jednym sprzęcie lub telefonie?
Jeśli jesteś w tym samym miejscu, oczywiście. Z drugiej strony, pokoje ucieczki online dają Ci również możliwość zabawy z dalekimi znajomymi i przyjaciółmi.
Czy muszę zainstalować jakieś oprogramowanie do gry?
Nie. Pokój ucieczki wyśle Ci link, który możesz kliknąć, aby dołączyć do strumienia i gry.
Nie mam kamery internetowej. Mogę grać bez niej?
Tak. Twoja własna kamera internetowa jest tylko po to, aby transmitować cię do innych graczy podczas gry. Łatwiej się z nią komunikować, ale możesz cieszyć się grą bez niej.
Jakiego rodzaju internet jest mi potrzebny do tej sztuki?
Im szybciej, tym lepiej. Dzięki połączeniu, które pozwala na niezakłócone prowadzenie wideorozmowy, gra będzie również przebiegać płynnie. Ze względu na duży ruch danych, warto łączyć się przez wifi, a nie przez mobilnet.
Jakiego rodzaju maszyny potrzebuję?
Prosty opis techniczny można znaleźć tutaj: https://www.everyescaperoom.pl/online-escape-rooms/for-players
Pokoje ewakuacyjne online