x
pl
en
signal Czy twój pokój ucieczki przetrwa epidemię? Online gra ucieczka jest nie tylko zobowiązaniem do przetrwania, ale będzie to nowa generacja pomieszczeń do ucieczki. Spójrz na kryształową kulę i odkryj, co przyszłość ma dla Ciebie! Dołącz do naszego programu wśród pierwszych - wierzcie lub nie, ale to jest za darmo!

Pokój do zdalnej ucieczki

Kiedy gracze nie przyjdą do pomieszczeń ewakuacyjnych, będziemy musieli zabrać pokoje ewakuacyjne do graczy. Czy to możliwe? Od teraz, tak! I jest to łatwiejsze, niż ci się wydaje.
Pokój do zdalnej ucieczki
Zdalne pokoje ewakuacyjne dają graczom możliwość doświadczenia doświadczenia prawdziwego pokoju ewakuacyjnego bez wychodzenia z domu. Remote Escape Room daje graczom możliwość doświadczenia prawdziwych przeżyć w grach ucieczkowych i otwiera zupełnie nową, bezprecedensową perspektywę dla operatorów pomieszczeń do ewakuacji. Gracze łączą się online i znajdują się w prawdziwym pokoju ewakuacyjnym, gdzie mistrz gry będzie ich oczami i uszami i będzie postępował zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od członków zespołu. Odkrywają pokój ucieczki poprzez kamerę internetową mistrza gry i postępując zgodnie z instrukcjami, ich zadaniem jest znalezienie ukrytych wskazówek, przedmiotów i dowiedzieć się o relacjach między nimi. Zadania muszą być rozwiązane tak samo, jak w pokoju ucieczki, z tym że gra nie ma żadnych fizycznych ograniczeń. Nie ma znaczenia, czy znajdują się z dala od pomieszczenia do ucieczki, czy od innych członków drużyny.
Graj bez granic
Przełamujemy bariery, z tą grą online, odległość i izolacja nie ma już znaczenia.
Prawdziwe wrażenia z gier
Podobnie jak w miejscu rozgrywki, gracze odkrywają prawdziwy pokój ucieczki, dając im to samo doświadczenie w grze.
Natychmiastowe rozwiązanie
Oprogramowanie jest gotowe i pozwala na grę online w pokojach ewakuacyjnych za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności kodowania.
Przyłącz się za darmo
Nasi zarejestrowani partnerzy mogą dołączyć do programu za darmo.
Gracze nawet podczas epidemii
Nie musisz rezygnować z graczy lub sprzedaży podczas epidemii. Podczas gdy inni są zamknięci, możesz nadal obsługiwać swój pokój ucieczki.
To jest przyszłość
Nowość jest zawsze ekscytująca zarówno dla graczy jak i operatorów. Remote Escape Room to przyszłość pomieszczeń do ucieczki.
Chcę się przyłączyć!

Jak to działa?

Remote Escape Room to następna generacja gier ucieczkowych. Gracze łączą się ze sobą i z mistrzem gry online i odkrywają rzeczywisty pokój ucieczki za pomocą kamery internetowej. W międzyczasie komunikują się oni ze sobą tak, jakby byli fizycznie w pokoju ucieczki, a mistrz gry postępuje zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od członków zespołu. Technologia jest teraz dostępna, tylko czeka na Ciebie, aby rozpocząć korzystanie z niej wśród wczesnych przenosin. Wszystko czego potrzebujesz to kamera internetowa i połączenie internetowe w pokoju ucieczki. Połączenie między graczami a mistrzem gry jest zapewnione przez oprogramowanie Remote Escape Room, które jest teraz dostępne bezpłatnie dla wszystkich operatorów pokoju ucieczki.

Co zyskujesz dzięki Remote Escape Room?

Remote Escape Room zapewnia połączenie online pomiędzy członkami drużyny grającej a pokojem ucieczki. Praktycznie działa to jak wideokonferencja, podczas której jeden z uczestników, mistrz gry, jako jedyny znajduje się w pokoju ewakuacyjnym, a gracze mogą dołączyć do niego z domu w dowolnym miejscu na świecie.

To rozwiązanie zapewnia, że pokoje ewakuacyjne nadal działają podczas epidemii i pozwala graczom w pełni korzystać z gier ewakuacyjnych, podczas gdy ich bezpieczeństwo nie jest zagrożone.

Oznacza to, że pokoje ewakuacyjne będą
  • Nadążać w sposób ciągły
  • Dostać się do nowych graczy
  • Dostać nowe źródło dochodów
  • Połączyć graczy, którzy są daleko

Możesz dołączyć za darmo i otrzymasz całą wiedzę. Ponadto, wyróżniona obecność na stronie internetowej zbierającej dane o pokojach ewakuacyjnych - również za darmo - aby pomóc nowym konsumentom w wypróbowaniu i doświadczeniu pokoi ewakuacyjnych.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są warunki przystąpienia?
Jedynym warunkiem połączenia jest prosta rejestracja. Rozwiązanie to jest dostępne bezpłatnie dla każdego operatora pomieszczenia ewakuacyjnego.
Jakie wsparcie zapewni pokój zdalnej ucieczki?
Po rejestracji partnerzy otrzymają szczegółowe informacje, wiedzę i wskazówki techniczne oraz zaktualizowane najczęściej zadawane pytania (FAQ) w celu wsparcia operatorów partnerskich.
Jaki rodzaj rozwoju będą musiały zainwestować pomieszczenia do ucieczki?
Praktycznie nic, gracze mogą korzystać z platformy udostępnionej przez Remote Escape Room. Jeśli chcesz wdrożyć go na własnej stronie, to jest to tylko tak skomplikowane, jak wdrożenie prostego wideo z Youtube'a.
Jak długo trwa przełączenie na tryb online?
System jest gotowy do użycia zaraz po rejestracji. W ten sposób, mistrzowie gry będą mogli powitać graczy online zaraz po szybkiej grze testowej.
Jakiego rodzaju usprawnienia techniczne są potrzebne?
Do sprawnego grania potrzebne jest szybkie łącze internetowe, standardowy komputer PC lub laptop oraz wysokiej jakości kamera internetowa.
Czy muszę się przygotować na inne koszty?
Przyłączenie się jest wolne. Wiedza jest wolna. Obecność na stronie jest bezpłatna. Nie ma żadnej opłaty rejestracyjnej ani miesięcznej za oprogramowanie. Usługa transmisji strumieniowej kosztuje 0,01$ za minutę i za gracza i będzie świadczona przez jednego z największych i najlepszych dostawców usług na świecie. Oznacza to, że koszt techniczny 60-minutowej gry wynosi około 3$ w zależności od liczby graczy.
Dołączcie do pierwszych!
Pozyskuj nowych graczy i sprzedawaj do swojego pokoju ucieczki online!