x
en
pl

Escape room(s) by Locked Up

Learn more about the 4 Escape Room(s) of Locked Up and check out the ratings too! The fun begins here!
LIST VIEW
MAP VIEW

Reviews for escape room(s) by Locked Up

6 players have written ratings on the escape room(s) of Locked Up.
Magia Zielonej Komnaty
Kraków
Choć było to nieco większe wyzwanie, niż się spodziewaliśmy, bardzo nam się to podobało, a personel był pomocny i cierpliwy, gdy ciągle się zatrzymywaliśmy!
4 years ago
Magia Zielonej Komnaty
Kraków
Pierwszy raz grasz w tę grę. Absolutnie zdumiewające. Świetne miejsce w bardzo dobrej formie. Miły i pomocny personel. Miło polecić i wrócić do innego pokoju :-) Dziękuję!
4 years ago
Legenda króla Artura
Kraków
Po raz pierwszy byłem w najłatwiejszym pokoju (pokój marsowy) i mimo dwóch czy trzech porażek uważam, że to było wspaniałe. Zabawa!
4 years ago
Legenda króla Artura
Kraków
Doskonała rozrywka! Spędziliśmy 3 godziny uciekając z Marsa, Tajemniczej Komnaty i Inka Skarb. Wszystkie są wspaniałe, pełne wyzwań i powinny być zabawą dla wszystkich. Bardzo ładna i pomocna rzecz. Bardzo polecam.
4 years ago
Misja A.V.A.T.A.R.
Kraków
Bardzo dobrze, polerowany pokój. Chociaż jest to tylko jeden pokój, jest on wypełniony wskazówkami i szafkami. Wymaga dużej dokładności zarówno w wyszukiwaniu jak i rozwiązywaniu zagadek (uwaga - zmiana perspektywy czy kąta może doprowadzić do sukcesu lub porażki :)), a zagadki przynajmniej w części nie są standardowe. Polecane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy :)). Szersza recenzja - http://anntravelling.pl/escaperoom/tajemnicza-komnata-escape-room-krakow/
4 years ago
Misja A.V.A.T.A.R.
Kraków
Godzina w pokoju minęła w mgnieniu oka. Znalezienie wskazówek i sposobów na rozwiązanie zagadki wydostania się przyniosło mnóstwo zabawy, żartów, współpracy i lepszego poznania się. Gorąco polecam! Na pewno wrócimy!
4 years ago