x
en
pl

Escape room(s) by Time of Mysteries

Learn more about the 3 Escape Room(s) of Time of Mysteries and check out the ratings too! The fun begins here!
LIST VIEW
MAP VIEW

Reviews for escape room(s) by Time of Mysteries

6 players have written ratings on the escape room(s) of Time of Mysteries.
Duch Kopalni
Wrocław
Mój duch jest genialny. Polecam go wszystkim.
4 years ago
Duch Kopalni
Wrocław
Wspaniałe miejsce, a twój najnowszy pokój Mine Spirit wymiata! Wystrój i klimat jest bardzo chłodny. Pokój nielinearny, więc każdy znajdzie pracę dla siebie. To nie było łatwe, pokój jest bardzo kooperatywny i spostrzegawczy. Naprawdę wysoki poziom pokoju. Nie mogę się doczekać gnomów... gnomów... AAAA i, oczywiście, obsługa na medal!
4 years ago
Duch Kopalni
Wrocław
Odwiedzony duch Kopalni, wspaniała atmosfera, genialny wystrój i mnóstwo pomysłowych łamigłówek - obowiązkowy element każdego Eskejpowicza. Właściciele są również prawdziwymi pasjonatami ucieczek, dzięki którym rozmowa po pokoju jest czystą przyjemnością. Witam i do zobaczenia! ;-)
4 years ago
Wstęp Wzbroniony
Wrocław
To całkiem niezły kawałek pomieszczenia do ucieczki. Wystrój dobrze odzwierciedla fabułę. Zagadki są zróżnicowane. Poziom, który oceniam jako średniozaawansowany. Plus za przyjemny chłód towarzyszący grze, który rzadko zdarza się w pokojach ewakuacyjnych. I nie zepsuło to statystyki, którą najchętniej witam obsługę
4 years ago
Wstęp Wzbroniony
Wrocław
"Brak wstępu" bardzo dobrze przemyślany, logiczny, super zorganizowany, czasami zaskakujący. Świetna zabawa!
4 years ago
Wstęp Wzbroniony
Wrocław
To było wspaniałe! :D Room: "Nie ma wstępu" - wystrój pokoju jest na wysokim poziomie, każdy szczegół jest zadbany, nawet najmniejszy. :) Dodatkowo intrygująca fabuła, odgłosy lasu w tle i ciekawe wprowadzenie uczestników do pokoju :) sprawiły, że poczuliście się na chwilę jak w prawdziwej myśliwskiej chacie. :D Zdecydowanie "Czas Tajemnic" to godne uwagi miejsce, w którym można spróbować zmierzyć się z samym sobą, a także miłe miejsce do niekonwencjonalnego spędzenia wolnego czasu. :D Wszystko utrzymane jest w doskonałym klimacie, dopięte na ostatni guzik i w przyzwoitej cenie. Dla tych, którzy lubią taką zabawę, gorąco polecam. :)))
4 years ago