x
en
pl

Escape room(s) by Try to Escape

Learn more about the 3 Escape Room(s) of Try to Escape and check out the ratings too! The fun begins here!
LIST VIEW
MAP VIEW

Reviews for escape room(s) by Try to Escape

7 players have written ratings on the escape room(s) of Try to Escape.
Alchemy
Gdańsk
Nowy pokój. Spróbuj uciec i znowu mega pozytywnie. Klimat i otoczenie pokoju zachwyciły nas. Ciekawa sala do zabawy dla całej grupy. Co ważne, jest to kolejny pokój tej firmy, w którym byłem, a on mógł nas zaskoczyć.
4 years ago
Amnesia
Gdańsk
Klimat jest wspaniały, wszystko wydaje się być dobrze przemyślane. Na początku trochę przerażający. Początek jest mega zaskakujący... Jeden z najtrudniejszych pokoi. Mega zabawa :)
4 years ago
Amnesia
Gdańsk
To był mój pierwszy pokój i wspaniała gra! Zostałem polecony przez przyjaciół, którzy byli tu wcześniej. Ładny, surowy klimat, ciekawa historia, a na samym początku - szok na plus. Po raz pierwszy było to dość trudne, potem było mi znacznie łatwiej, ale sentyment pozostaje.
4 years ago
Amnesia
Gdańsk
Po Sherlocku zagraliśmy w Amnezji (mieli ofertę zniżkową na oba pokoje). Zupełnie inny pokój od Sherlocka i to mnie pozytywnie zaskoczyło. Było to trudne, ale ciekawe, nie udało nam się wyjść przed czasem, ale znów dobrze się bawiliśmy. Polecam go!
4 years ago
Sherlock
Gdańsk
Dekoracja po wejściu zachwyca, gadżety też. Miejsce na logikę, dla miłośników tego typu puzzli. Dużo błędów, ale wyszliśmy :)
4 years ago
Sherlock
Gdańsk
Bardzo przemyślany pokój logiczny. Super wystrój i rekwizyty, niektóre bardzo stare. Szacunek dla pomysłu. Gra skłania do myślenia i daje dużo zabawy.
4 years ago
Sherlock
Gdańsk
Spodziewałem się zagadki kryminalnej, a na miejscu okazało się, że tak będzie dopiero po odbudowie pokoju. Moje zdziwienie było jednak mega pozytywne, ponieważ pokój okazał się być dobrze urządzony, zupełnie inny niż Amnezja, z ładnymi logicznymi zagadkami i spostrzegawczością. Czas mijał szybko, ale najważniejsze jest to, że wyszliśmy tuż przed czasem, a podobno najłatwiej nie jest.
4 years ago