x
en
pl

Escape room(s) by Try to Escape

Learn more about the 3 Escape Room(s) of Try to Escape and check out the ratings too! The fun begins here!
LIST VIEW
MAP VIEW

Reviews for escape room(s) by Try to Escape

7 players have written ratings on the escape room(s) of Try to Escape.
Alchemy
Gdańsk
Nowy pokój. Spróbuj uciec i znowu mega pozytywnie. Klimat i otoczenie pokoju zachwyciły nas. Ciekawa sala do zabawy dla całej grupy. Co ważne, jest to kolejny pokój tej firmy, w którym byłem, a on mógł nas zaskoczyć.
45 months ago
Amnesia
Gdańsk
Klimat jest wspaniały, wszystko wydaje się być dobrze przemyślane. Na początku trochę przerażający. Początek jest mega zaskakujący... Jeden z najtrudniejszych pokoi. Mega zabawa :)
45 months ago
Amnesia
Gdańsk
To był mój pierwszy pokój i wspaniała gra! Zostałem polecony przez przyjaciół, którzy byli tu wcześniej. Ładny, surowy klimat, ciekawa historia, a na samym początku - szok na plus. Po raz pierwszy było to dość trudne, potem było mi znacznie łatwiej, ale sentyment pozostaje.
45 months ago
Amnesia
Gdańsk
Po Sherlocku zagraliśmy w Amnezji (mieli ofertę zniżkową na oba pokoje). Zupełnie inny pokój od Sherlocka i to mnie pozytywnie zaskoczyło. Było to trudne, ale ciekawe, nie udało nam się wyjść przed czasem, ale znów dobrze się bawiliśmy. Polecam go!
45 months ago
Sherlock
Gdańsk
Dekoracja po wejściu zachwyca, gadżety też. Miejsce na logikę, dla miłośników tego typu puzzli. Dużo błędów, ale wyszliśmy :)
45 months ago
Sherlock
Gdańsk
Bardzo przemyślany pokój logiczny. Super wystrój i rekwizyty, niektóre bardzo stare. Szacunek dla pomysłu. Gra skłania do myślenia i daje dużo zabawy.
45 months ago
Sherlock
Gdańsk
Spodziewałem się zagadki kryminalnej, a na miejscu okazało się, że tak będzie dopiero po odbudowie pokoju. Moje zdziwienie było jednak mega pozytywne, ponieważ pokój okazał się być dobrze urządzony, zupełnie inny niż Amnezja, z ładnymi logicznymi zagadkami i spostrzegawczością. Czas mijał szybko, ale najważniejsze jest to, że wyszliśmy tuż przed czasem, a podobno najłatwiej nie jest.
45 months ago