x
pl
en

Pokoje ewakuacyjne Room of Plenty

Dowiedz się więcej o Room of Plenty 1 Escape Rooms i sprawdź również oceny! Zabawa zaczyna się tutaj!
PRZEGLĄD LISTOWY
PRZEGLĄDANIE MAPY
Opis: Pokój Ludwiga Plente jest prawie nietknięty od lat 60-tych. Podróżnik pozostawił po sobie pewną tajemnicę. Podejrzewa się, że może ona wyjaśnić ta...
PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

Recenzje pomieszczeń ewakuacyjnych Room of Plenty

Zawodnicy 3 mają pisemne oceny pokoi Room of Plenty Escape.
Pokój Ludwiga
Gdańsk
Wspaniała służba. Całkiem trudne pomieszczenie w rewelacyjnym klimacie. Bardzo ładna historia prowadząca przez całą zagadkę. Niektóre rozwiązania - świetnie. Ten pokój powinien znaleźć się na liście wszystkich osób, które są fanami tego typu rozrywki.
Pokój Ludwiga
Gdańsk
Wspaniale! Pokój jest różnorodny i zaskakujący - budzi ciekawość od początku do końca. Polecam go!
Pokój Ludwiga
Gdańsk
Pokój jest bardzo dobrze zbudowany. Utrzymuje klimat. I jest wprowadzenie do tego klimatu, którego nie było w żadnym innym pomieszczeniu ewakuacyjnym, w którym byłem. Po wizycie w 18 innych pokojach w Polsce, muszę powiedzieć, że rzeczywiście nie ma tu prawie żadnych szyfrów i trzeba wiele połączyć. Jednak to sprawia, że pokój jest zbyt trudny do zrobienia w ciągu godziny! Przyjechaliśmy w 4 osoby - jedna osoba (ja), która wcześniej była w 18 pokojach ewakuacyjnych, kolega, który był w 19, kolega, który był w 10, jak sądzę, i kolega, który był w 2. Do 3/5 pokoju dotarliśmy z całą masą wskazówek. Gratuluję wspaniałego pokoju, ale proponuję wydłużyć czas potrzebny do przejścia przez ten pokój. To jest najtrudniejszy pokój, w jakim byłem. Jeszcze trudniejszy niż Amnezja. Jeszcze jedna rzecz. To wciąż jest Pokój Ucieczki.