x
en
pl

Postapocalyptia escape room

KRAKÓW CHALLENGE ACCEPTED
10.03 REVIEWS
More about this escape room
MORE INFO
Contact
Address: Wiślna 4/6
Phone: (+48) 531 222 378
Category
REVIEWS
MAP VIEW
Do you recommend it to others?
Name*
Email
Written review*

Reviews of Postapocalyptia escape room

3 ratings on Postapocalyptia Escape Room
Odwiedziliśmy w styczniu i byliśmy w starej sali w stylu apokaliptycznym. To była świetna zabawa i wspaniałe przeżycie. Pokój był dobrze zaprojektowany, z meblami w starym stylu, podłogami i przedmiotami. To ustawia scenę. Puzzle, kłódki i mózgi. Byłoby wspaniale dla rodzin i ćwiczeń teambuildingowych.
4 years ago
To było moje pierwsze doświadczenie z prawdziwymi grami escape'owymi. W apokaliptycznym pokoju jest dużo zabawy, zwłaszcza jeśli jesteś fanem Fallout jak ja. Puzzle były trudne, ale nie tak bardzo, że czułem się łatwo. Pokój Out of the Box był bardzo trudny. Wszyscy rozstaliśmy się z czymś innym i przestaliśmy razem pracować, więc nie mogliśmy tego rozgryźć, ale nadal fajnie było pracować w mózgu i myśleć o czymś. Wszyscy powiedzieli i zrobili, zdecydowanie polecam to miejsce, facet, który tam był, mówił po angielsku na tyle dobrze, że nie czuliśmy się zagubieni w barierze językowej. Zdecydowanie warte tej podróży!!!!
4 years ago
Ja i moja dziewczyna weszliśmy wczoraj do apokaliptycznego pokoju jako nasza pierwsza w historii gra ucieczki. Bardzo nam się to podobało i wyszliśmy w 1 minutę! Postanowiliśmy dziś wrócić i spróbować trudniejszego z pudełka. Podeszliśmy bardzo blisko, ale na koniec zabrakło nam czasu. Właściciel był bardzo przyjazny i dał nam kilka wskazówek, zanim pozwolił nam kontynuować po wyznaczonym czasie. Świetna zabawa i po 95 zł za grupę jest to bardzo rozsądne. Dostaliśmy też kupon na 10 złotych zniżki na drugi dzień. Personel był naprawdę świetny i dawał wskazówki, kiedy utknęliśmy. Wysoko sugerują zatrzymanie się tutaj pomiędzy barami lub w deszczowy dzień. Podobno pokoje są zmieniane raz w roku, więc na pewno zatrzymamy się przy następnej wizycie.
4 years ago

Nearby Escape Rooms