x
pl
en

Pokoje ewakuacyjne Try to Escape

Dowiedz się więcej o Try to Escape 3 Escape Rooms i sprawdź również oceny! Zabawa zaczyna się tutaj!
PRZEGLĄD LISTOWY
PRZEGLĄDANIE MAPY
Alchemy
10.01 RECENZJE
Opis: Jesteś uczniem alchemika na dworze cesarza Rudolfa II Habsburga. Razem z twoim nauczycielem natknęliście się na przełom w wielu latach badań kamie...
PRZECZYTAJ WIĘCEJ!
Opis: Nazywasz się John H. Watson. Po ślubie z panną Morstan odsunąłeś się od swojego przyjaciela, Sherlocka Holmesa. Od kilku dni nie miałeś od niego w...
PRZECZYTAJ WIĘCEJ!
Amnesia
10.03 RECENZJE
Opis: Budzisz się w pokoju, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Jesteś w pułapce. Masz chaos w głowie, mnóstwo znaków zapytania. Pamiętaj, że przyjec...
PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

Recenzje pomieszczeń ewakuacyjnych Try to Escape

Zawodnicy 7 mają pisemne oceny pokoi Try to Escape Escape.
Alchemy
Gdańsk
Nowy pokój. Spróbuj uciec i znowu mega pozytywnie. Klimat i otoczenie pokoju zachwyciły nas. Ciekawa sala do zabawy dla całej grupy. Co ważne, jest to kolejny pokój tej firmy, w którym byłem, a on mógł nas zaskoczyć.
Amnesia
Gdańsk
Klimat jest wspaniały, wszystko wydaje się być dobrze przemyślane. Na początku trochę przerażający. Początek jest mega zaskakujący... Jeden z najtrudniejszych pokoi. Mega zabawa :)
Amnesia
Gdańsk
To był mój pierwszy pokój i wspaniała gra! Zostałem polecony przez przyjaciół, którzy byli tu wcześniej. Ładny, surowy klimat, ciekawa historia, a na samym początku - szok na plus. Po raz pierwszy było to dość trudne, potem było mi znacznie łatwiej, ale sentyment pozostaje.
Amnesia
Gdańsk
Po Sherlocku zagraliśmy w Amnezji (mieli ofertę zniżkową na oba pokoje). Zupełnie inny pokój od Sherlocka i to mnie pozytywnie zaskoczyło. Było to trudne, ale ciekawe, nie udało nam się wyjść przed czasem, ale znów dobrze się bawiliśmy. Polecam go!
Sherlock
Gdańsk
Dekoracja po wejściu zachwyca, gadżety też. Miejsce na logikę, dla miłośników tego typu puzzli. Dużo błędów, ale wyszliśmy :)
Sherlock
Gdańsk
Bardzo przemyślany pokój logiczny. Super wystrój i rekwizyty, niektóre bardzo stare. Szacunek dla pomysłu. Gra skłania do myślenia i daje dużo zabawy.
Sherlock
Gdańsk
Spodziewałem się zagadki kryminalnej, a na miejscu okazało się, że tak będzie dopiero po odbudowie pokoju. Moje zdziwienie było jednak mega pozytywne, ponieważ pokój okazał się być dobrze urządzony, zupełnie inny niż Amnezja, z ładnymi logicznymi zagadkami i spostrzegawczością. Czas mijał szybko, ale najważniejsze jest to, że wyszliśmy tuż przed czasem, a podobno najłatwiej nie jest.